Cztery gole pomarańczowo-czarnych w sparingu

W minioną sobotę piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec rozegrali przedostatni sparing przed startem ligi.

Ich przeciwnikiem była drużyna Zdroju Busko Zdrój. Spotkanie rozpoczęło się od śmiałych ataków przyjezdnych. W grze pomarańczowo-czarnych widać było pewną nerwowość, ale tylko do 17 minuty, kiedy to Jakub Chrzanowski zdobył pierwszego gola. Po zdobyciu bramki podopieczni trenera Marcina Wróbla ożywili się i coraz bardziej gorąco robiło się w polu karnym przyjezdnych za sprawą dobrej gry „hutników”. Efektem przewagi w tym okresie gry była bramka zdobyta w 28 minucie meczu przez Jakuba Kapsę.

Po zmianie stron więcej przy piłce i więcej z gry mieli gracze KSZO, którzy swoją przewagę udokumentowali w 60 i 85 minucie meczu. Na 3:0 podwyższył Kamil Bełczowski a kropkę nad „i” postawił Marcin Kaczmarek ustalając wynik na 4:0.

/marsz/

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Zdrój Busko-Zdrój 4:0 (2:0)

Bramki: Jakub Chrzanowski, 17 min,Jakub Kapsa, 28 min, Kamil Bełczowski, 60 min, Marcin Kaczmarek, 85 min.