Sparingowa środa pomarańczowo-czarnych

Przygotowujący się do nowego sezonu na trzecioligowym froncie piłkarze KSZO, rozegrali w środę dwa mecze kontrolne.

W pierwszym zremisowali z Tomasovią Tomaszow Lubelski 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 72 minucie meczu Kamil Bełczowski, jednak z prowadzenia nasz zespół cieszył się tylko dziesięć minut. Trener Marcin Wróbel testował w tym meczu 21-letniego Damiana Zawadzkiego z pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.
W drugim spotkaniu przeciwko ŁKS Łagów, zagrali głównie powracający do zespołu zawodnicy, jak Mateusz Mąka, czy Damian Nogaj. Tu niespodziewanie górą byli goście, którzy zdobyli bramkę po składnej akcji lewą flanką. Co ciekawe, oba zespoły zmarnowały w tym meczu po jednym rzucie karnym.

KSZO 1929 Ostrowiec – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1 (0:0)

Bramka dla KSZO: Kamil Bełczowski.

KSZO 1929 Ostrowiec – ŁKS Łagów 0:1 (0:1)