Wygrana KSZO z outsiderem

Piłkarze Soły, choć zamykają ligową stawkę, wysoko zawiesili poprzeczkę i dzielnie walczyli o punkty w sobotnim meczu.

W 21 minucie nie dopisało im jednak szczęście i po golu samobójczym przegrywali przy Świętokrzyskiej 0:1. Tuz po zmianie stron, w 49 minucie Bartłomiej Smuczyński dobił piłkę po interwencji bramkarza Soły i ostrowczanie prowadzili już 2:0. Dziesięć minut później, po wrzutce z autu na wysokości pola karnego zaspała ostrowiecka defensywa i goście zdobyli gola kontaktowego. Emocji do końca nie brakowało, ale wynik nie uległ już zmianie i zespół KSZO dopisał kolejne trzy punkty do swojego dorobku. Za tydzień nasz zespół zagra na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce.

KSZO 1929 Ostrowiec – Soła Oświęcim 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Konrad Kasolik 21. (samobójcza), 2:0 Bartłomiej Smuczyński 49., 2:1 Michał Rutkowski 59.