Pomóżmy Szymonowi

Szymon Pająk, nauczyciel Liceum im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu potrzebuje pomocy !!!

W kwietniu 2018 roku u Szymona zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego IV stopnia. To najbardziej złośliwy typ nowotworu.
Szymon przeszedł już operacje w klinice w Lublinie. Dalsze leczenie to radioterapia i chemioterapia. Wyniki badań są obiecujące, kontrolny rezonans wykazał, że guz się zmniejszył.
Istnieje możliwość dalszego leczenia w klinice w Koloni ale konsultacje w zagranicznych placówkach medycznych nie są refundowane przez NFZ. Dlatego rodzina , przyjaciele, znajomi próbują pomóc Szymonowi i organizują koncert charytatywny. Podczas koncertu, który odbędzie się 5 marca w 'Bronku’ o godzinie 10 prowadzona będzie licytacja przedmiotów, które podarowali nauczyciele i uczniowie szkoły. Dochód w całości zostanie przeznaczony na pomoc Szymonowi. Na scenie pojawi się też nasz redakcyjny kolega Piotr Pucułek, który zaangażował się w pomoc nauczycielowi, podobnie jak inni uczniowie liceum Broniewskiego.

Koszt leczenia to 250 tysięcy złotych. Do tej pory zebrano 50 tysięcy. Wpłat dokonywać można za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Onkologicznej 'Alivia’ wpisując w wyszukiwarce Szymon Pająk, Kunów. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej bronek.tv

Liczy się czas i każda złotówka. Pomóżmy mu pokonać raka !!!

/marsz/

Ważne wydarzenia