Trzeci dzień akcji „Gwiazdki Moc”

W tym roku wspieramy Zespół Szkół Specjalnych, gdzie uczy się około stu uczniów z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Chcemy pomóc w doposażeniu sali doświadczania świata, gdzie prowadzone są zajęcia terapeutyczne oraz pracownię zawodów.

Niektórzy uczniowie mają szansę na podjęcie w przyszłości pracy wspomaganej. W takiej pracowni uczą się i zdobywają certyfikaty uprawniające do pracy w zawodzie pomocy kucharza i stolarza.
Właśnie zakończyliśmy licytację płytę zatytułowaną 'Krótka płyta o miłości’ z autografem Patrycji Markowskiej, kalendarz audycji Radia Ostrowiec 'Trzy Winyle’ dorzucił Marcin 'Rzywiec’ Skarba.
Pani Ela, która jest z nami od początku naszej tegorocznej akcji i pięknie licytowała i zaoferowała 150 zł
Przebił ją jednak pan Filip i dał 500 złotych. – Przekonał mnie kalendarz i bluza Play Listy – argumentował. W ostatniej chwili zadzwonił jednak Pan Maciej i zaoferował 550zł i tym samym wygrał licytację!
Za nami już także licytacja dwóch obrazów podarowanych przez pana Jerzego Wójtowicza, twórcę ludowego z gminy Bodzechów. Obrazy w imieniu firmy Signal licytowała pani Ola, która zaproponowała kwotę 300zł za oba obrazy ale też w ostatniej chwili skontaktowała się z nami słuchaczka, która pragnie pozostać anonimowa i zaoferowała kwotę 400zł – tym samym wygrała licytację!
Teraz rozpoczynamy licytację ceramicznych figurek aniołów 35 i 25 cm, które otoczą “anielską” opieką’ oraz “Świątecznej choinki”, stroika – to dary od Marzeny Dębniak, starosty ostrowieckiego. Licytacja potrwa do 13:00.
Zakończyliśmy już także aukcję stroika wykonanego przez uczniów szkoły. Wykonaną na szydełku lalkę dorzuciła pani Ewelina Okolińska mama Oliwki, uczennicy szkoły, a mama Bianki także z tej szkoły podarowała zrobionego na szydełku ślicznego konika Pony. Stroik i lalkę i konika pony wylicytowała pani Basia za 400 złotych.
Przez cały dzień – jako główny przedmiot licytujemy dziś Piłkę Ligi Narodów ‘2018 z autografami polskiej reprezentacji. Za piłkę mamy już 200 złotych i to oferta pana Patryka.
Akcja Gwiazdki Moc potrwa do piątku. Zapraszamy do udziału i licytacji pięknych przedmiotów, a ich opisy i zdjęcia publikujemy na naszej stronie internetowej.
/pcr/

Podziel się

Ważne wydarzenia