„Gwiazdki Moc” dzień 2 – kolejne udane licytacje

Świąteczna akcja Radia Ostrowiec 'Gwiazdki Moc’ pięknie się rozwija. Teraz zakończyliśmy licytację obrazu Tadeusza Szypowskiego 'Pejzaż wiejski’. Rok temu ofiarował nam go sam artysta, a wylicytowała go – za 2920 złotych Małgorzata Rapacz, właścicielka salonów 'Polskie srebro – złoto świata’ i ponownie ofiarowała na licytacje.
Obraz licytowała pani Mirosława za 500 złotych, ale przebił ją pan Roman kwotą 600 złotych.
Dołączyła do licytacji pani Ewa Gawlik, fotografka, która w ubiegłym roku podarowała swoją fotografię, którą nadrukowaliśmy na limitowanej serii kubeczków na licytację.
Przebił ją pan Roman, który za obraz pana Tadeusza zaoferował 1000 zł.
250 zł za unikatowy kubek Klubu Biznesu Malowanego Szminką zaprojektowany przez Marka Cecułę.
Z pasją torbę Milago projektu Małgorzaty Kołosowskiej licytowały kobiety. Pani Agnieszka zaoferowała 170 zł.
200 zł zaoferowała po chwili pani Monika, a zaraz potem pani Klaudia 300 zł
Do ostatniej chwili trwała walka w tej licytacji. Wysoko licytowały pani Małgorzata i pani Basia. Pani Gosia wylicytowała torbę za 900 złotych.
Dziękujemy pięknie
A wcześniej 2850 przyniosła aukcja choinki – jodły kaukaskiej w donicy wyhodowanej od samego nasionka przez Huberta Żądło, wójta Bałtowa. Choinkę licytował pan Sebastian – dawał 1000 złotych, ale walczyła o nią klasa 7 D ze szkoły podstawowej numer 14 na Stawkach w Ostrowcu i ta klasa zaoferowała za choinkę 1100 złotych. Na tym jednak się nie skończyło.
Zachęcamy do licytowania porcelanowej rzeźby przedstawiającej portret Józefa Piłsudskiego ofiarowanej przez Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież. To dziś główna aukcja – potrwa do 17.30.
Rzeźbę zaprojektował artysta Stanisław Brach specjalnie na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Takich rzeźb wyprodukowano tylko 100. Na razie wygrywa pani Ela z kwotą 250 złotych.
Przypomnijmy, że w tym roku – do piątku – Gwiazdki Moc gra na rzecz Zespołu Szkół Specjalnych przy ulicy Iłżeckiej.
Wszystkie przedmioty przeznaczone do licytacji można oglądać na naszej stronie internetowej radioostrowiec.pl.
Zachęcamy do licytacji i wsparcia naszej akcji Gwiazdki Moc.

Ważne wydarzenia