Kolejna porażka KSZO Odlewni

Niestety nie ma dobrych wiadomości dla kibiców piłki ręcznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
W kolejnym meczu rozgrywanym na hali sportowej MOSiR, zespół KSZO Odlewnia po emocjonującej końcówce meczy, musiał uznać wyższość drużyny MKS Wieluń.
Z powodu urazów lub chorób, skład był znacząco osłabiony i zabrakło wielu zawodników: Karola Szewczyka, Macieja Jeżyny, Mateusza Antolaka, Witalija Kożeniewskiego, Krystiana Wędraka, Macieja Stańko i Łukasza Telkę.
W pierwszej połowie wynik oscylował wokół remisu. Natomiast w drugiej, stopniową przewagę zaczęli uzyskiwać goście, która 15 minut przed końcem meczu wynosiła nawet 8 bramek (20:28). Zmiany w składzie Drużyny Wojowników przyniosły jednak efekty i zaczął się dramatyczny pościg, zakończony doprowadzeniem do remisu 31:31 w 55 minucie. Wszystko to zwiastowało nerwową końcówkę meczu, w której to jednak drużyna z Wielunia rzuciła jedną bramkę więcej (34:35) i wywiozła punkty z Ostrowca.