Porażka KSZO na zakończenie sezonu

W ostatnim meczu III ligi, KSZO Ostrowiec przegrał w Rzeszowie 0:3 z tamtejszą Stalą i zakończył sezon na czwartym miejscu w tabeli.

To nie był udany mecz dla ostrowczan. W 38 minucie meczu bramkarz KSZO Stanisław Wierzgacz złamał palec, a na placu gry zmienił go młody Karol Krupa. Przed tygodniem w meczu przeciwko Podlasiu spisał bardzo dobrze, ale tym razem sukcesu nie powtórzył. Tuż po wejściu na boisko niepotrzebnie wyszedł z bramki, co skrzętnie wykorzystali gospodarze, strzelając pierwszego gola. W drugiej połowie wynik podwyższył na 2:0 podwyższył Paweł Giel ze Stali. I choć od 69 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce Kacpra Drelicha, to zdołali strzelić jeszcze jednego gola, a jego autorem – bezpośrednio z rzutu wolnego – był Wojciech Reiman.
Stal Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (1:0)